19 mar. 2011

Olimpiada de religie - Rezultate faza judeteana 2011

INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN
                 PRAHOVA
LICEUL TEORETIC “AUREL VLAICU “
                  BREAZA


TABEL   NOMINAL
CU ELEVII CLASEI A VII-A ÎNSCRIŞI  LA OLIMPIADA  DE  RELIGIE
FAZA JUDETEANĂ – AN SCOLAR 2010-2011


Nr
Crt.    Numele si prenumele    clasa    Scoala de provenienta    Nota obtinuta    Prof.de la cls.
      
    DOBRESCU ANA MARIA       VII     Liceul Teoretic
Aurel Vlaicu Breaza                                9.80                                                                             Gita Maricica      
    GRIGORE  DIANA    VII    Colegiul N.Iorga
Valeni    9.60    Cocosila G      
    CURSARU LAURA NICOLETA    VII    Grup Scolar Maneciu    9.50    Calinoiu R      
    DOBROSLAV ALEXANDRA     VII    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    9.50    Gita Maricica      
    TARLUNGEANU ANDREEA TEODORA    VII    Grup Scolar Maneciu    9.40    Iordache V.      
    ANTON STEFANIA    VII    Sc. Bordeni    9.30    Luiza Musat      
    ARICIU IOANA     VII    Liceul Teoretic Brancoveanu Voda    9.10          
    OPRICA IOANA    VII    Grup Scolar Maneciu    9.00    Iordache V.      
    IVANOIU IOANA    VII    SAM Toma Caragiu Ploiesti    8.95    Petre Vasilica Vali      
    DOBRE GABRIEL    VII    Sc. Nedelea    8.85    Anghel V      
    BALUCEA RUXANDRA    VII    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    8.80    Gita Maricica      
    MIERLITA SORINA    VII    Grup Scolar S.Stolnicu Comarnic    8.75    Totan Marian      
    PANAITESCU CIPRIAN    VII    Lic. Arta Ploiesti    8.70    Duta G      
    TESILEANU CRISTINA    VII    Grup Scolar Maneciu    8.70    Calinoiu R      
    MOISE TEODORA                   VII    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza                                          8.65    Gita Maricica      
    ANTON ELENA FLORENTINA    VII    Sc.Antonie Voda Popesti    8.60    Madalina Radu      
    ROSCA MARIA ALEXANDRA    VII    Colegiul N Iorga
Valeni    8.55    Cocosila G      
    STANCIU STEFANIA    VII    Sc. Basarabescu Ploiesti    8.55     Ghitulescu Ramona      
    APOSTOL ELIZA    VII    Grigore Tocilescu Mizil    8.50    Ostriceanu A.M.      
    TICALAU ROBERT GABRIEL    VII    Sc.Basarabescu Ploiesti    8.45    Ghitulescu Ramona      
    FIDEL IOANA ILEANA    VII    Sc. Gheorghe Lazar Barcanesti    8.40    Preot Trupoiu Costin      
    STOIAN MARIA ALEXANDRA    VII    B.P Hasdeu Campina    8.40          
    GITA IONUT VALENTIN       VII    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    8.35    Gita Maricica      
    CEPOIU R.MALINA-MARINA    VII    Grup Scolar Maneciu    8.30    Calinoiu R      
    PLESA ALEXANDRA    VII    Sc.1 Boldesti Scaieni    8.30    Dobre Florentina      
    MARINESCU ANA MARIA    VII    B.P Hasdeu Campina    8.30          
    STOICA ANDRA    VII    Sc. Bordeni    8.20    Luiza Musat      
    SECAREANU DIANA GABRIELA    VII    B.P Hasdeu Campina    8.15          
     PANTAZI CARMEN                 VII     Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza                                                                               8.10    Gita Maricica
      
    MORUZ ALEXANDRU    VII    Colegiul Nicolae Grigorescu Campina    8.00    Stefan Dana      
    NICULESCU VLADIMIR MIHAI    VII    Sc. Platon Mocanu
Drajna de jos    7.85    Bondoc  Adrian      
    TEPUS ILENUTA MIHAELA
VOICU ROBERT    VII

VII    Sc. Aricesti Rahtivani
Sc. Stoienesti    7.85    Constantin Musat
C-tin Musat      
    ZAMFIR MARINA    VII    Sc. Nedelea    7.85    Anghel V      
    BUCURESCU CATALINA    VII    B.P Hasdeu Campina    7.85          
    DUMITRU MARIA    VII    Lic. Arta Ploiesti    7.75    Duta G.      
    IONESCU ADELA    VII    Sc. Sfanta Vineri Ploiesti    7.75    Nicolae Vasilica      
    ROGOZEA ALEXANDRA    VII    Sc. Platon Mocanu Drajna de Jos    7.70    Bondoc Adrian      
    TUDOR IOANA    VII    Sc.Basarabescu Ploiesti    7.65    Ghitulescu Ramona      
    SERBULEA ANA    VII     Sc Cezar Petrescu    7.65          
    SAVU MIHNEA    VII    Colegiu IL Caragiale Ploiesti    7.55     Nedeloiu Virginia      
    DASCALU ANA Maria    VII    Scoala 2 Comarnic    7.50    Soriceanu R      
    HEMES ANDREEA IOANA    VII    Sc. Basarabescu Ploiesti    7.45    Ghitulescu Ramona      
    CONSTANTINESCU CIPRIAN    VII    Sc. Sfanta Vineri Ploiesti    7.40    Stefan Florentina      
    DAVID DIANA    VII    Colegiul Nicolae Iorga Valeni    7.40    Cocosila G      
    COSTACHE SORINA    VII    SAM Toma Caragiu Ploiesti    7.35    Petre Vasilica Vali      
    NEDELOIU TEFAN    VII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    7.35    Nedeloiu      
    PAMANTAS ANA MARIA    VII    Lic. Arta Ploiesti    7.35    Duta G      
    PREDA MARINA    VII    Sc. Bordeni    7.30    Luiza Musat      
    RADEANU ALEXANDRU    VII    Sc. Rares Voda Ploiesti    7.30    Slaniceanu R      
    CRISTESCU ANA MARIA    VII    Scoala Pacureti    7.30          
    SERBANESCU CORINA    VII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    7.30          
    STANESCU ROBERT    VII    SAM Toma Caragiu Ploiesti    7.25    Petre Vasilica Vali      
     FACALET    ALEXANDRA                                                                                                
VII        Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza                                         
    7.20    Gita M      
    SANDU GEORGE    VII    Sc. Rares Voda Ploiesti    7.20    Slaniceanu R      
    TUGA VLAD    VII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    7.15    Nedeloiu
Virginia      
    BRADUT DANIELA CORINA    VII    Grup Scolar Maneciu    7.10    Iordache V.      
    GONTEA IULIA ELENA    VII    Sc.Platon Mocanu
Drajna  de Jos    7.10    Bondoc Adrian      
    NICULAE TATIANA RALUCA    VII    Sc. Basarabescu Ploiesti    7.10    Ghitulescu Ramona      
    LEOPEA CATALINA    VII    Sc. Bratasanca    7.00    V.Anghel      
    STRECHIOIU NATALIA           VII    Scoala Nistoresti                                          7.00     Toader M
      
    BULAU TEODORA    VII    Colegiul Nicolae Grigorescu Campina    6.90    Stefan Dana      
    ION OANCEA DIANA    VII    Sc. Urleta    6.90    Dima Florentina      
    MOISE GEORGIANA ALEXANDRA    VII    Sc.Platon Mocanu
Drajna de Jos    6.90    Bondoc Adrian      
    PETRE NICULAE    VII    Sc. Sf. Vineri    6.85          
    STOICA ROXANA                          VII        Scoala Nistoresti                                          6.80    Toader M.      
    ZANESCU MARIA ALEXANDRA    VII    Sc. Brazi    6.80    Madalina Radu      
    PREDA ALEXANDRU    VII    Bratasanca    6.80          
    DOBRICA LAVINIA    VII    Sc.1 Boldesti Scaieni    6.7o    Dobre Florentina      
    SEREMET STEFANIA    VII    SAM Toma Caragiu Ploiesti    6.70    Petre Vasilica Vali      
    NETE LAURENTIU    VII    Sc. Bratasanca    6.65    Anghel V      
    DINU SORIN MIHAI    VII    Sc. Brazi    6.6o    Madalina Radu      
    VOICU ROBERT NICUSOR    VII    Sc. Stoenesti    6.60          
    RADU MIHAI    VII    Sc. Basarabescu Ploiesti    6.55    Ghitulescu Ramona      
    TANAU PETRE GEORGE MARIAN    VII    Sc.1 Boldesti Scaieni    6.55    Florentina
Dobre      
    BACIOIU TEODOR    VII    Colegiul N. Grigorescu Campina    6.50    Stefan Dana      
    SARE-ALBA FLORIN EUSEBIU    VII    Sc Anton Pann    6.45          
    DICU MIHAELA    VII    Liceul Teoretic Brancoveanu Voda    6.40          
    MARGARIT ANDREI    VII    Sc. Nestor Ureche Busteni    6.35    Niculae Laurentiu      
    IRIMIA IOANA    VII    Scoala Valea Tarsii    6.30    Toader      
    JIANU CRISTIAN ALEXANDRU    VII    Sc. Basarabescu Ploiesti    6.30    Ghitulescu Ramona      
    MITITELU CATALINA    VII    Scoala 2 Comarnic    6.30    Soriceanu R      
    JOITA IULIA    VII    Sc.Basarabescu Ploiesti    6.25    Ghitulescu Ramona      
    DIACONESCU ALEXANDRU    VII    Sc. Nestor Ureche Busteni    6.20    Niculae Laurentiu      
     TEODORA   PRAHOVEANU                              VII      Liceul Teoretic Aurel                                                                         Vlaicu  Breaza                                          6.20    Gita M
      
    SPIRESCU ELISABETH    VII    Sc. Nedelea    6.15    Anghel V      
     BASEANU COSMIN                         
VII         Scoala Valea Tarsii         6.10    Toader      
    MIHAI SORINA-ELENA    VII    Sc. Aricesti Rahtivani    6.10    Constantin Musat      
    RADU  LOREDANA    VII    Sc. Valea Tarsii    6.10    Toader Voicu Macrina      
    BRANZUCA ANDREI    VII    Liceul Teoretic Brancoveanu Voda    6.00          
    ADET  ROXANA NICOLETA    VII    Sc. Platon Mocanu
Drajna de Jos    5.90    Bondoc Adrian      
    SUTU MADALINA                     VII       Scoala Nistoresti                                          5.75    Toader      
    ALBINA ALEXANDRU    VII    Sc. Urleta    5.70    Dima Florentina      
    CIRSTEA MARIAN    VII    Sc .Bratasanca    5.70    V.Anghel      
    VASILESCU TEODORA    VII    Scoala Pacureti    5.70          
    MANTA RUXANDRA    VII    Sc. Breaza de Sus    5.60    Toader Voicu Macrina       
    DRACEA ANCUTA FLORINA    VII    Grup Scolar S.Stolnicu Comarnic    5.50    Totan Marian      
    MATEI ALEXANDRU    VII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    5.50    Nedeloiu Virginia      
    PLUMB REBECA    VII    Scoala 2 Comarnic    5.50    Soriceanu R      
    TAHERI SHARHZAD        Colegiul N. Grigorescu Campina    5.50    Stefan Dana      
    COSTACHE GEORGE ADRIAN    VII    Sc. Brazi    5.40    Madalina Radu      
    DRACEA DENIS    VII    Sc. Breaza de Sus    5.40    Toader Voicu Macrina      
    MANEA SILVIU    VII    Sc.Rares Voda Ploies    5.40    Slaniceanu R      
    ILIE ADRIANA    VII    Sc. Drajna de Sus     5.30    Bondoc Adrian
      
    NANU DIANA    VII    Sc. Breaza de Sus    5.20    Toader Voicu Macrina      
    BOROS FELICIA    VII    Scoala Valea Tarsii    4.60    Toader Voicu Macrina      
    MARGARIT ALIN    VII    Grup Scolar S.Stolnicu Comarnic    4.30    Totan Marian      
    BONCU DENISA    VII    Sc. Breaza de Sus    3.30    Toader Voicu Macrina      
    ALDEA MARIA    VII    Sc. Rares Voda Ploiesti    absent    Slaniceanu Raluca      
    BAROC STEFAN    VII    Sc. Urleta    absent    Dima Florentina      
    CHIRU ANA-MARIA    VII    Colegiul I L Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu Virginia      
    COMAN ANDREEA    VII    Sc. Rarea Voda Ploiesti    absent    Slaniceanu Raluca      
    DINU IONELIA    VII    Scoala Grosan Slanic    absent    Constantinescu
Nicoleta      
    ERBANESCU CORINA    VII    Colegiul  IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu Virginia      
    FEDIUC IRINA MARIA    VII    Grup Scolar Maneciu    absent    Calinoiu R      
    GHEATA AIDA IOANA    VII    Sc. 2 Boldesti Scaieni     absent    Soare Alina      
    MATRACHE IRINA    VII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu      
    NICOLAE ANDREEA    VII    Sc. Stoienesti    absent    Ctin Musat      
    RADU SORIN MIHAI    VII    Sc.Valea Calugareasca     absent    Gheorghiu Ciprian      
    VLADILA MADALINA    VII    Sc.2 Boldesti Scaieni    absent    Soare Alina   
































INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN
                 PRAHOVA
LICEUL TEORETIC “AUREL VLAICU “
                  BREAZA



                        TABEL      NOMINAL
                   CU ELEVII CLASEI AVIII-A INSCRISI LA OLIMPIADA DE RELIGIE
            FAZA JUDETEANA –AN SCOLAR 2010-2011



Nr
Crt.    Numele si prenumele    clasa    Scoala de provenienta    Sala     Prof.de la cls.
      
    JERCAN ALEXANDRA    VIII    GR. SC. MANECIU    9.80          
    BADITA RADU    VIII    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    8.90    Gita M      
    DAN MIHAELA    VIII    Sc. Batesti    8.80    Radu Madalina      
    SAVU AURA    VIII    Sc. Antonie Voda Popesti    8.80    Radu Madalina      
    DOGARU ANDREEA    VIII    Sc.Nicolae Titulescu
Ploiesti    8.75    Grigoras Ana      
    HUNA GABRIEL ALEXANDRU    VIII    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    8.70    Petre Ion      
    GEORGESCU GEORGIANA    VIII    Sc. Antonie Voda Popesti    8.50    Radu Madalina      
    VOINEA MADALINA    VIII    Sc.2Boldesti Scaieni    8.45    Alina Soare      
    BORDEI FLORINA MINODORA    VIII    Sc. Aricesti Rahtivani    8.40    Constantin Musat      
    CARSTEA ANCA MARIA    VIII    Sc.Platon Mocanu Drajna de Jos    8.35    Bondoc Adrian      
    BACIU ANDREEA     VIII     SC. MANECIU    8.35          
    MOSOR TRANDAFIRA    VIII    Sc.2 Comarnic    8.30    Soriceanu       
    PICIOREA CATALINA    VIII    Sc. 2 Comarnic    8.30    Soriceanu      
    ANGELESCU G. LOREDANA    VIII    Grup Sc.  Maneciu    8.20    Calinoiu R      
    DRAGULIN ANDREEA ROXANA    VIII    Sc. Basarabescu Ploiesti    8.15    Ghitulescu Ramona      
    PLESA ROXANA    VIII    Sc. 2 Comarnic    8.10    Soriceanu      
    PRAF IRINA    VIII    Sc.Platon Mocanu Drajna de Jos    8.00    Bondoc A      
    CALAVIE MIHAELA     VIII    Sc. Platon Mocanu
Drajna de Jos    7.90    Bondoc Adrian      
    FRANCULET ISABELA    VIII    Sc. Stoienesti    7.90    C-tin Musat      
    JOINEL V. MARIA ALEXANDRU    VIII    Grup Sc. Maneciu    7.80    Calinoiu R      
    PARASCHIV ANA MARIA    VIII    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    7.80    Petre Ion      
    BUMBACARU ALEXANDRA    VIII    Sc. Nedelea    7.75    Anghel V      
    ANCA MIHAELA    VIII    Scoala Nistoresti    7.70    Toader Macrina      
    IONITA ROXANA    VIII    Sc. 2 Comarnic    7.65    Soriceanu      
    PETRE ALEXANDRA    VIII    Liceul Brancoveanu Voda Urlati     7.60    Carstea Iulia      
    PETRE DENISA    VIII    Sc. Basarabescu Ploiesti    7.60    Ghitulescu Ramona      
    IONESCU LACARAMIOARA    VIII    Sc. Nicolae Titulescu
Ploiesti    7.50          
    DOBRIN DRAGOS    VIII    Sc. Stoienesti    7.45    C-tin Musat      
    STEFAN ANASTASIA    VIII    Colegiul N.Grigorescu Campina    7.45    Dana Stefan      
    STROE STEFANIA    VIII    Sc.Aricesti Rahtivani    7.45    Constantin Musat      
    DUMITRU CRINA    VIII    Sc. Rares Voda Ploiesti    7.15    Slaniceanu Raluca      
    BADEA IOANA    VIII    Sc.Gen. Urleta    7.10    Dima Florentina      
    CALAVIE MARIA-MAGDALENA
    VIII    Sc. Platon Mocanu Drajna de Jos     7.10    Bondoc Adrian      
    NEAGU ELENA  CAMELIA    VIII    Sc. Basarabescu Ploiesti    7.10    Ghitulescu Ramona      
    SERBULEA ALEXANDRA    VIII    Sc.2 Comarnic    7.00    Soriceanu      
    TACHE MALINA    VIII    Colegiul Mihai Viteazu Ploiesti    6.95    Patiu Mihai      
    BOROS NICOLETA    VIII    Scoala Valea Tarsii    6.80    Toader      
    VLAD BIANCA    VIII    Sc.Gen. Urleta    6.75    Dima Florentina      
    DOGAREL IUSTIN    VIII    Colegiu M.Viteazu Ploiesti    6.70    Patiu Mihai      
    BREBEANU RUXANDRA    VIII    B.P. HASDEU CAMPINA    6.70    Gasparovici Aura      
    CABEL NICOLETA IULIANA    VIII    Sc. Nestor UrecheBusteni    6.65    Nicolae L      
    DUTA ADRIAN    VIII    Sc. Ogretin    6.65    Pr. Cursaru L      
    DUMITRESCU IOANA    VIII    Colegiu M.Viteazu Ploiesti    6.60    Patiu Mihai      
    CONSTANTIN IULIANA    VIII    Sc. Batesti    6.60          
    GAVRILESCU SILVIU    VIII    Scoala Nistoresti    6.55    Toader Macrina      
    ROHAT IOAN DORIN    VIII    Sc. Stoienesti    6.55    C-tin Musat      
    BADICU MELANIA    VIII    Sc. Nedelea    6.50    Anghel V      
    MIERLITA DENISA    VIII    Sc. 2 Comarnic    6.50    Soriceanu      
    NEACSU CECILIA    VIII    Sc. Radu Voda Ploiesti    6.25    Slaniceanu Raluca      
    TATU STEFANIA    VIII    Sc.2Boldesti Scaieni    6.25    Alina Soare      
    HIRSCH ALEXANDRA    VIII    Sc. Stoienesti    6.20    C-tin Musat      
    MANEA RALUCA    VIII    Scoala Nistoresti    6.20    Toader Macrina      
    PURCARU NICOLETA ANDREEA    VIII    Grup Scolar S.Stolmicu Comarnic    6.20    Totan Marian      
    GOH ANJI DIANA    VIII    Sc. Basarabescu Ploiesti    6.15    Ghitulescu Ramona      
    CISMARU MIHAELA    VIII    Colegiul  IL Caragiale Ploiesti    6.10    Nedeloiu Virginia      
    MIHAILA RALUCA    VIII    Colegiul IL Caragiale    6.05    Nedeloiu       
    BITON OCTAVIAN    VIII    Sc. Nedelea    6.00    Anghel V      
    CADAR TEODORA    VIII    Sc. Gen. Urleta    6.00    Dima Florentina      
    NEAGU CRISTINA    VIII    Scoala Nistoresti    6.00    Toader Macrina      
    PAVEL LUIZA    VIII    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    5.50    Gita Maricica      
    LICU MARIA ALEXANDRA    VIII    Grup Scolar S.Stolmicu Comarnic    5.35          
    LUCA BEATRICE    VIII    Sc. Anton Pann    5.35          
    BARBU MARIUS    VIII    Sc. Nestor Ureche Busteni    5.30    Nicolae L.      
    MICULEASA ALEXANDRA    VIII    Sc.  Nedelea    5.25    Anghel V      
    DUMITRU MIHAI    VIII    Colegiu IL Caragiale
Ploiesti    5.20    Nedeloiu      
    POTROANCHENU VLAD IONUT    VIII     Grup Scolar S.Stolnicu Comarnic    5.10    Totan Marian      
    GHERASIM BIANCA    VIII    SAM Toma Caragiu Ploiesti    5.00    Petre Vasilica Vali      
    PETRE LUCIAN    VIII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    4.85    Nedeloiu      
    STROE ADINA    VIII    Scoala Gen.Urleta    4.50    Dima Florentina      
    BALTAREU IOAN    VIII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu      
    CIOBANU DIANA    VIII    Sc.2Boldesti Scaieni    absent    Alina Soare      
    CONSTANTIN MIHAELA    VIII    Sc. Antonie Voda Popesti    absent    Radu Madalina      
    FLOREA GABRIEL    VIII    Sc. Nedelea    absent    Anghel V      
    NAFTAN ROXANA    VIII    Sc.Valea Calugareasca     absent    Gheorghiu Ciprian      
    PANCIU ANA MARIA    VIII    Sc. Gen. Urleta    absent    Dima Florentina      
    PURCARU ALEXANDRA    VIII    Grup Scolar S.Stolnicu Comarnic    absent    Totan Marian      
    REVNIC RADU    VIII    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    absent    Patiu Mihai      
    SILIVESTRU ALIN    VIII    Colegiul M. Viteazu Ploiesti    absent    Patiu Mihai      
    TEISAN BEATRICE    VIII    Colegiul J.Monnet Ploiesti    absent    Petre Ion      
    TEISANU BEATRICE MARIANA    VIII    Colegiul Jean Monnet    absent    Petre Ion      
    TOMESCU LACRAMIOARA    VIII    Sc. Nicolae Titulescu
Ploiesti    absent    Grigoras Ana      
    ZAMFIR ANA- MARIA    VIII    Sc.Nedelea    absent    V.Anghel   




















INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN
                 PRAHOVA
LICEUL TEORETIC “AUREL VLAICU “
                  BREAZA




                           TABEL      NOMINAL
                   CU ELEVII CLASEI A IX-A  INSCRISI  LA OLIMPIADA DE RELIGIE
            FAZA JUDETEANA –AN SCOLAR 2010-2011

Nr
Crt.    Numele si prenumele    clasa    Scoala de provenienta    Sala     Prof.de la cls.
      
    IANA ELENA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    9.20    Nedeloiu      
    LUPSA MADALINA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    8.55    Nedeloiu      
    ENE CLAUDIA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    8.25    Munteanu       
    RAILEANU PETRU    IX    Colegiul Mihai Viteazu Ploiesti    7.80    Ivan Ionut      
    GRIGORE CAMELIA GEORGIANA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    7.60    Nedeloiu V      
    OANCEA CRISTINA    IX    Colegiu Mihai Viteazu Ploiesti    7.60    Ivan Ionut      
    MOISE ANA MARIA    IX    Lic.A.Vlaicu Breaza    7.50    Gita Maricica      
    ROTARESCU ANDREEA    IX    Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti    7.50    Hera Gheorghe      
    POSOCEANU I.  IULIANA    IX    Gr. Sc. Maneciu    7.30    Calinoiu      
    SIMA ALEXANDRA    IX    Colegiul M. Viteazu Ploiest    7.30    Ivan Ionut      
    IVASCU MADALINA    IX    Grup Scolar Simion Stolnicu Comarnic    7.10    Totan Marian      
    GHISA ADRIANA    IX    Colegiul N Iorga Valenii de Munte    7.00    Cocosila G      
    OLTEANU DENISA    IX    Colegiul IL CaragialePloiesti    7.00    Nedeloiu      
    ZAMFIR CRISTINA    IX    Colegiul IL CaragialePloiesti    7.00    Nedeloiu      
    SERBANESCU ALEXANDRU DAN    IX    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu    7.00          
    MANEA IULIANA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    6.60    Munteanu       
    POPA SIMONA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    6.60    Nedeloiu      
    SAVU V. IULIANA MARIA    IX    Gr. Sc. Maneciu    6.60    Calinoiu      
    OANCEA DANIELA    IX    Colegiu Mihai Viteazu Ploiesti    6.50    Ivan Ionut      
    OLARU ANASTASIA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    6.50    Munteanu       
    PREDA CRISTINA    IX    Gr. Sc. Serban Voda Slanic    6.30    Constantinescu       
    SINCU ELENA    IX    Colegiul J..Monnet Ploiesti    6.30    Munteanu      
    UNGUREANU LORENA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    6.30    Munteanu      
    DOBROTEANU ANDREEA    IX    Colegiu Mihai Viteazu Ploiesti    6.20    Ivan Ionut      
    DUTA CRINA    IX    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    6.20    Ivan Ionut      
    LUNGU IULIANA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    6.20    Munteanu       
    GOGONEA DANIELA GABRIELA    IX    Gr.Sc. Maneciu    6.10    Calinoiu R      
    VLAD IOANA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    6.10    Munteanu      
    ENESCU IOANA    IX    Colegiul IL CaragialePloiesti    6.10          
    STANCIU MIRELA    IX    Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti    6.00    Hera Gheorghe      
    MATEI MIRUNA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    5.90    Nedeloiu      
    TUDOR ADRIAN    IX    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    5.90    Ivan Ionut      
    DUCA IOANA DIANA    IX    Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti    5.80    Hera Gheorghe      
    DUMITRU CATALINA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    5.80    Nedeloiu      
    CONSTANTIN STEFANIA    IX    Colegiul J.Monnet Ploiesti    5.70    Munteanu      
    CODESCU RADU    IX    Colegiul N.Iorga Valenii de Munte    5.60    Cocosila G      
    DRAGAN MIHAELA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    5.60    Nedeloiu      
    RUSU LUIZA     IX    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    5.50          
    APIANA ANCA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    5.40    Nedeloiu      
    MIHALCEA LAURA ISABELA    IX    Grup Sc. Victor Slavescu Ploiesti    5.30    Papuc Mihaela      
    IANCU MARIAN    IX    Colegiu Mihai Viteazu Ploiesti    5.20    Ivan Ionut      
    BADICEANU ANDREEA    IX    Colegiul N.Grigorescu Campina    5.10    Dana Stefan      
    BADIU RADU GABRIEL    IX    Colegiul N Iorga Valenii de Munte    5.10    Cocosila George      
    CADAR SANZIANA    IX    Colegiul IL CaragialePloiesti    5.10          
    ARSENE MIHAI    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu      
    CARUTA IRINA    IX    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu      
    DUMITRU IUSTIN    IX    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut      
    ERHAN ALEXANDRA    IX    Colegiul Nichita Stanescu Ploiesti    absent    Matei Adrian Cosmin      
    GAFTOI ANA MARIA    IX    Gr.Sc/Serban Voda Slanic    absent    Constantinescu      
    IONESCU CRISTINA    IX    Grup Sc. Victor Slavescu Ploiesti    absent    Papuc Mihaela      
    NEAGU ANDREEA    IX    Colegiul Mihai Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut      
    NECULAE DIANA IOANA    IX    Grup Scolar Simion Stolnicu Comarnic    absent    Totan Marian      
    PLUMB GEORGIANA ALEXANDRA    IX    Grup Scolar Simion Stolnicu Comarnic    absent    Totan Marian      
    STEFAN NATALIA    IX    Colegiul I.L Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu      
    TIUGAN CARMEN    IX    Colegiu Mihai Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut      
    VLAD ALEHANDRU    IX    Colegiul National IL Caragiale    absent    Nedeloiu V.   






Inspectoratul Scolar Judetean Prahova
Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza


                    TABEL   NOMINAL
         CU ELEVII CLASEI A X-A CARE SUNT INSCRISI LA
               OLIMPIADA DE RELIGIE FAZA JUDETEANA AN SCOLAR 2010-2011

Nr. crt.    Numele si prenume    Clasa    Scoala de provenienta    Note obtinute    Prof. coordonator      
    CERCEL COSMINA    X    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    9.95    Nedeloiu V      
    STANCU MADALINA    X    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    9.90    Munteanu  A      
    BURLACU MADALINA    X    Liceul Grigore Tocilescu Mizil    9.50    Ostriceanu Ana Maria      
    DUMITRACHE SILVIU CRISTIAN    X    Colegiul Al.I.Cuza Ploiesti    9.50    Nitu Ionut      
    ANGHELESCU CRISTIAN    X    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    9.40    Ivan Ionut      
    CHIRAN ANDREEA    X    Colegiul N. Grigorescu Campina    9.40    Dana Stefan      
    RAICU DIANA    X    Colegiul Nichita Stanescu Ploiesti    9.10    Matei Adrian Cosmin      
    PAUN ALINA    X    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    8.90    Gata Maricica      
    ISBASOIU DRAGOS    X    Colegiul IL CaragialePloiesti    8.80    Nedeloiu V      
    TATUTA ANDREEA    X    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    8.80    Ivan Ionut      
    MARIN CRISTIANA IOANA     X    Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza    8.70    Gata Maricica      
    ADAM CORINA IONELA    X    Colegiul National Nicolae Iorga Ploiesti     8.40          
    STANA NATANELA    X    Liceul Teoretic Brancoveanu Mizil    8.40          
    DRAGOMIR    X    Colegiul N.Iorga Valenii de Munte    8.30    G.Cocosila      
    OPROIU IOANA BIANCA    X    Liceul Teoretic Brancoveanu Mizil    8.30          
    MOSNEANU MIHAELA ALEXANDRA    X    Liceul Teoretic Brancoveanu Mizil    8.30          
    GEORGESCU ADRIAN    X    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    7.80    Iordache M      
    CHIRU RUXANDRA    X    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    7.50    Iordache M      
    NICULAE GEORGE    X    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    7.00    Nedeloiu V      
    CODESCU IOANA    X    Colegiul Nichita Stanescu Ploiesti    6.90    Matei Adrian Cosmin      
    FLINTASU OVIDIU    X    Colegiul Mihai Viteazu Ploiesti    6.80    Ivan Ionut      
    DUMITRU MIHAI    X    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    6.40    Nedeloiu V      
    MANOLE IOANA    X    Colegiul N.Iorga Valenii de Munte    5.80    Cocosila G      
    CALIN ALEXANDRU    X    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    5.30    Ivan Ionut      
    PANTAZI ANA MARIA    X    Liceul Jean Monett Ploiesti    5.20          
    DINU ELENA    X    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    5.10    Ivan Ionut      
    STANCIU ROXANA    X    Colegiul N.Iorga Valenii de Munte     5.00    Cocosila G      
    VINTILESCU IOANA    X    Colegiul M.Viteaazu Ploiesti    5.00    Patiu Mihai      
    HAITA ALEXANDRU VALENTIN    X        5.00          
    BOBE LUANDA    X    Colegiul Nichita Stanescu Ploiesti    absent    Matei Adrian Cosmin      
    DINU DRAGOS    X    Colegiul Mihai Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut      
    GHEORGHE ADRIAN    X    Liceul Jean Monet Ploiesti    absent    Pr.      
    GHITA OANA    X    Grup Sc.Adtiv Victor Slavescu Ploiesti    absent    Pr. Parniu M      
    LAZAR DANIELA    X    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu V      
    MOMAI NA  MARIA CATALINA    X    Colegiul N.Iorga Valenii de Munte     absent    Cocosila G      
    PANDELE ANA MARIA    X    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    absent    Iordache M      
    PETRE ALEXANDRA    X    Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti     absent    Hera Gheorghe      
    RADULESCU DENISA    X    Grup Sc.Adtiv Victor SlavescuPloiesti    absent    Pr. Parniu M      
    SAVU ANA MARIA    X    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    absent    Patiu Mihai      
    VADUVA DIANA    X    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut   





































Inspectoratul Scolar Judetean Prahova
Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza


                    TABEL   NOMINAL
         CU ELEVII CLASEI A XI-A CARE SUNT INSCRISI LA
               OLIMPIADA DE RELIGIE FAZA JUDETEANA AN SCOLAR 2010-2011

Nr. crt    Numele si prenume    Clasa    Scoala de provenienta    Sala de concurs    Prof. coordonator      
    COLCER CONSTANTA TEODORA    XI    Gr.Sc.Maneciu    9.85    Iordache Valeriu      
    COJOCARU SANZIANA IOANA    XI    GR. SC MANECIU    9.70          
    ZARNESCU IOANA    XI    Colegiul J.Monnet Ploiesti    9.40    Munteanu A      
    PETRONE ANA MARIA    XI    Colegiul Mihai Viteazu Ploiesti    9.30    Memelis Gabriel      
    VIULET  DENISA    XI    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    8.55    Nedeloiu      
    PAPUC IOLANDA RALUCA    XI    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    8.40    Petre Ion      
    FRUNZA GEORGIANA    XI    Colegiul I.L.Caragiale Ploiesti    8.35    Nedeloiu V.      
    DUMITRU LOREDANA    XI    Colegiul IL Caragiale Ploiesti     8.30    Nedeloiu      
    MACHE LOREDANA    XI    Colegiul J.Monnet Ploiesti    8.25    Munteanu A      
    PANTAZI ANA MARIA    XI     Colegiul Al.I.Cuza Ploiesti    8.15    Nitu Ionut      
    LEFTER ANA    XI    Colegiul IL Caragiale Ploiesti     8.10    Nedeloiu      
    GRIGORESCU RADU ALEXANDRU    XI    Colegiul J.Monnet Ploiesti    7.50    Petre Ion      
    SOARE ANA MARIA    XI    Colegiu IL Caragiale
Ploiesti    7.50    Nedeloiu      
    VLAGEA ALINA    XI    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    7.20    Ivan Ionut      
    NICOLAE SILVIU    XI    Colegiul I.L.Caragiale Ploiesti    7.15    Nedeloiu V.      
    PATRASCU GABRIEL VALENTIN    XI    Colegiul Jean Monnet Ploiesti    7.05    Petre Ion      
    MARIN LAURA    XI    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    6.85    Nedeloiu V      
    VRAJITORU MINODORA    XI    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    6.60    Patiu Mihai      
    COVRIG IONUT    XI    Colegiu N.Grigorescu Campina    6.50    Dana Stefan      
    POPESCU STEFANIA    XI    Colegiul N.Iorga Valenii de Munte    6.35    G.Cocosila      
    PETRE ELENA    XI    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    6.30    Ivan Ionut      
    CORBU MIHAELA    XI    Colegiul N.Iorga
Valenii  de Munte    6.15    Nedeloiu      
    MILITARU IONUT    XI    Colegiul N. Grigorescu Campina    5.95    Dana Stefan      
    BERCAROIU ANA MARIA    XI    Liceul Aurel Vlaicu Breaza    5.45    Coman Flavia      
    COJOCARU IOANA SANZAIANA        Gr. Sc. Maneciu    absent    Iordache Valeriu      
    CORBU MIHAELA    XI    Colegiul National N.Iorga Valenii de Munte Prahova    absent    G.Cocosila      
    ION NICULINA    XI    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu      
    LICSANDRU DIANA    XI    Colegiul I.L.Caragiale Ploiesti    absent    Nedeloiu V.      
    MARACINEANU VERONICA    XI    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut      
    NASULEA MIHAI    XI    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    absent    Patiu Mihai      
    PETCU DIANA ROXANA    XI    Gr/Sc.Maneciu    absent    Iordache Valeriu   
















Inspectoratul Scolar Judetean Prahova
Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza


                    TABEL   NOMINAL
         CU ELEVII CLASEI A XII-A   CARE SUNT INSCRISI  LA
               OLIMPIADA DE RELIGIE - FAZA JUDETEANA AN SCOLAR 2010-2011

Nr. crt    Numele si prenume    Clasa    Scoala de provenienta    Note    Prof. coordonator      
    PARASCHIV CRISTINA    XII    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    8.50    Ivan Ionut      
    LICSANDRU DIANA    XII    Colegiul IL Caragiale Ploiesti    8.10    Nedeloiu      
    BARDEA ALINA    XII    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    7.70    Ivan Ionut      
    DUMITRACHESCU LAURA    XII    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    7.60    Ivan Ionut      
    TIPLICA ANA MARIA    XII    Colegiul M.Viteazu Ploiesti    6.60    Ivan Ionut      
    CIRSTEA GEANINA VALENTINA    XII    Liceul Teoretic Filipesti de Padure    5.20          
    CADAR MIRELA    XII    Liceul Teoretic Filipesti    absent    Emanuel Voinea      
    MIHNEA FLORIN    XII    ColegiuIoan Kalinderu Busteni    absent    Ciobanu Nicoleta      
    MORARU ELENA    XII    Colegiul M Viteazu Ploiesti    absent    Ivan Ionut   


2 comentarii:

  1. Ma numesc Tomescu Lacramioara,sunt casa a VIII-a la scoala Nicolae Titulesc si nu inteleg de ce dar eu am fost prezenta la olimpiada judeteana si am am predat lucrarea,dar la rezultate apar ca am fost absenta..daca se poate va rog foarte frumos sa ma ajutati si pe mine.Va multumesc!

    RăspundeţiȘtergere
  2. pentru a primi rapuns la intrebare, trimite e-mail la miha_ella55@yahoo.com,

    RăspundeţiȘtergere